Chrzest Święty – Amelka

Reportaż z Chrztu Świętego Amelki.

Rodziców Amelki, poznaliśmy już wcześniej. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia jak jeszcze była w brzuszku. Chrzest odbył się w Parafia pw. św. Rocha w Jasieńcu pod Warszawą. Poniżej kilka ujęć, zapraszamy do komentowania. Rodzicom dziękuję za zaufanie, którym nas darzycie, zapraszając na tak ważne dla Was uroczystości.  

fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_009 fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_010 fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_011 fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_012 fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_018 fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_019fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_013fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_014fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_015fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_016fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_017fotograf chrzest_chrzciny_prezent na chrzest_prezent od chrzestnej_parzuchoscy_dobre fotografie z chrztu_020

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z Chrztu dziecka, począwszy od przygotowań, ceremonii w Kościele, plenerze oraz przyjęciu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze