Chrzest Święty – Hania

Reportaż z Chrztu Świętego Hani.

Chrzest dziecka to niezwykłe wydarzenie w życiu małego człowieka i jego całej rodziny. Warto uwiecznić takie chwile na fotografiach i zatrzymać ulotne wspomnienia. Profesjonalna pamiątka z tego dnia jest najlepszym prezentem dla Państwa dziecka a przy okazji wspaniałym momentem by utrwalić na fotografii maleństwo wraz z najbliższą rodziną. Poniżej kilka kadrów z Chrztu Świętego Hani, który odbył się w Kościele Św. Stanisława B.M. w Drobinie.

Hanię i jej rodziców poznaliśmy już podczas sesji noworodkowej – tutaj zobaczysz zdjęcia.

reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_1 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_2 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_3 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_4 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_5 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_6 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_7 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_8 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_9 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_10 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_11 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_12 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_13 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_14 reportaz z chrztu swietego_fotograf na chrzest piaseczno_fotograf chrzest swiety konstancin_chrzest w józefosław_polecany fotograf_parzuchowscy.com_15

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z Chrztu dziecka, począwszy od przygotowań, ceremonii w Kościele, plenerze oraz przyjęciu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze