Chrzest Święty – Kacper

Reportaż z Chrztu Świętego Kacpra.

Poniżej kilka ujęć wykonanych podczas Chrztu Świętego dla Kacperka. Chrzest odbył się na warszawskim Mokotowie, w Kościele NMP Matki Kościoła.

cena reportazu z chrztu_chrzest warszawa_fotograf_ile chrzest_polecany fotograf_zdjecia z chrztu swietego_1 chrztu_chrzest warszawa_fotograf_ile chrzest_polecany fotograf_zdjecia z chrztu swietego_2 chrztu_chrzest warszawa_fotograf_ile chrzest_polecany fotograf_zdjecia z chrztu swietego_3 chrztu_chrzest warszawa_fotograf_ile chrzest_polecany fotograf_zdjecia z chrztu swietego_4 chrztu_chrzest warszawa_fotograf_ile chrzest_polecany fotograf_zdjecia z chrztu swietego_5 chrztu_chrzest warszawa_fotograf_ile chrzest_polecany fotograf_zdjecia z chrztu swietego_6

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z Chrztu dziecka, począwszy od przygotowań, ceremonii w Kościele, plenerze oraz przyjęciu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze