Chrzest Święty – Staś

Reportaż z Chrztu Świętego Stasia.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych dla Stasia w dniu jego Chrztu Świetego. Ewelina i Artur – rodzice Stasia i Jasia (starszego brata) są naszymi Klientami z polecenia. Cieszymy się bardzo, że nasi Klienci polecają nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Chwilę po przekazaniu materiału przygotowanego po chrzcie otrzymaliśmy te oto miłe słowa”

„… rewelacyjne zdjęcia, miła atmosfera i wspaniale spędzony czas… Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe ujęcia!!! Do szybkiego zobaczenia :****”

chrzest_przygotowania_profesjonalny fotograf warszwa_tanio_0 chrzest_przygotowania_profesjonalny fotograf warszwa_tanio_1jpg chrzest_przygotowania_profesjonalny fotograf warszwa_tanio_2 chrzest_przygotowania_profesjonalny fotograf warszwa_tanio_10 (1) chrzest_przygotowania_profesjonalny fotograf warszwa_tanio_10chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_1 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_2 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_3 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_4 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_5 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_6 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_7 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_8 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_9 chrzest_reportaz z chrztu swietego_warszawa i kolice_fotograf_tanio_profesjonalnie_10

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z Chrztu dziecka, począwszy od przygotowań, ceremonii w Kościele, plenerze oraz przyjęciu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze