Chrzest Święty – SZYMON

Reportaż z Chrztu Świętego Szymonka.

8 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielkim święcie małego Szymonka. Mały model oczarował nas swoim spojrzeniem i uśmiechem. Praca z tak wspaniałymi rodzinami to dla nas czysta przyjemność.

chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_1 chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_2 chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_3 chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_4 chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_5 chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_6 chrzest swiety_prezent na chrzest_fotograf na chrzest_fotograf na chrzciny warszawa i piaseczno_reportaz z chrztu swietego_7

Zapraszamy do obejrzenia fotografii.

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z Chrztu dziecka, począwszy od przygotowań, ceremonii w Kościele, plenerze oraz przyjęciu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze