Fotografia ciążowa – Mira i Sergiej

Sesja z brzuszkiem Miry i Sergieja

Ciąża to piękny czas na sesje. Wyjątkowy, niepowtarzalny. Kobiety w ciąży wyglądają pięknie, magicznie. Czas ciąży wspomina się latami dlatego warto uwiecznić go na fotografiach.
Poniżej zdjęcia Miry i Sergieja – cieszymy się, że zatrzymaliśmy dla Was te cudowne wspomnienia na naszych fotografiach.

sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_1 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_2 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_3 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_4 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_5 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_6 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_7 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_8 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_9 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_10 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_11 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_12 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_13 sesja z brzuszkiem_zdjecia z brzuszkiem_fotografia ciazowa_fotograf polecany warszawa_sesje brzuszkowe_14

Wszystkie mamy spodziewające się Maleństwa zapraszamy na sesje. Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również posiadać w swoim albumie rodzinnym zdjęcia z sesji brzuszkowej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnej, rodzinnej sesji fotograficznej w plenerze bądź w Waszym domu. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy na sesje ciążowe 🙂

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze