fotografie z panieńskiego – Agaty

Sesja fotograficzna podczas wieczoru panieńskiego Agaty.

Świadkowa Agaty wraz z przyjaciółkami zafundowały Agacie na wieczór panieński sesję fotograficzną jako atrakację i wstępem do całej zabawy. Sesja odbyła się w Wilanowie. Taka forma prezentu dla przyszłej panny młodej to świetny pomysł i pamiątka na całe życie.

Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni na zdjęciach Twój szalony wieczór panieński badź Twojej przyjaciółki? Dobrze trafiłaś! Realizujemy odważne i niekonwencjonalne sesje portretowe podczas wieczoru panieńskiego. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

 wieczor panienski

atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_000 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_001 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_002 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_003

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również zoorganizować na wieczorze panieńskim taką atrakcje, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z wieczoru panieńskiego / kawalerskiego. Zapraszamy do kontaktu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze