KONKURS – wygraj sesję narzeczeńską

KONKURS

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Dla wielu par to czas przygotowań do ważnego dnia, jakim jest ślub i wesele. Dla wszystkich zaręczonych, zakochanych mamy miłą niespodziankę, konkurs w którym do wygrania jest profesjonalna sesja narzeczeńska.

ZASADY KONKURSU:

1. Zostań fanem naszej strony na Facebooku (Parzuchowscy).

2. Prześlij Wasze zdjęcie wraz z pomysłem na oryginalną sesję narzeczeńską (parzuchowscy@gmail.com tytuł wiadomości: „KONKURS”).

3. Udostępnij plakat konkursowy.

NAGRODA:

Zwycięzca otrzymuję nagrodę w postaci kuponu na realizację sesji narzeczeńskiej do dnia 5 marca 2015 w okolicach Warszawy. Nagrodą jest sesja w pakiecie STANDARD (30 zdjęć po obróbce graficznej).

(Istnieje możliwość realizacji sesji w innym mieście po wcześniejszym uzgodnieniach dotyczących pokrycia kosztów dojazdu).

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2014, wyniki ogłosimy 1 października 2014.

WYNIKI KONKURSU:

nagroda główna:

Agnieszka Wrzeszcz

W związku z licznym zainteresowaniem, cudownymi pomysłami i Waszymi zdjęciami, chcielibyśmy obdarować jeszcze 7 osób rabatem na sesję narzeczeńską 🙂

Zniżkę na sesję narzeczeńską otrzymują (pakiet PREMIUM w cenie pakietu STANDARD – czyli 250 zł za 50 zdjęć po obróbce graficznej – zniżkę można wykorzystać do końca roku 2014):

– Anna Grocholska

– Sara Kurzewa

– Nina Komar

– Paulina Uryś

– Kinga Dymecka

– Basia Pawłowska

– Ewelina z Narzeczonym Łukaszem

 

 

sesja narzeczenska_konkurs

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizowany jest przez fotografów Edytę i Łukasza Parzuchowskich.
2. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie pomysłu na sesję narzeczeńską wraz z przesłaniem Waszego wspólnego zdjęcia, polubienie strony na FB (Parzuchowscy) oraz udostępnienie grafiki konkursowej.
3. O przyznaniu nagrody decydują Edyta i Łukasz Parzuchowscy.
4. Nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja narzeczeńska wykonana przez Edytę i Łukasza Parzuchowskich.
5. Zgłoszenia konkursowe należy zgłaszać do 30 września 2014.
6. Do 5 października 2014 należy skontaktować się z fotografami w celu wstępnej rezerwacji terminu sesji zdjęciowej. W przypadku nie skontaktowania się Nagroda przepada.
7. Edyta i Łukasz Parzuchowscy w ramach konkursu wykonują sesję narzeczeńską w pakiecie standard. Zwycięzcy otrzymują po sesji 30 zdjęć po obróbce graficznej. Większa ilość zdjęć będzie płatna we własnym zakresie.
8. Zdjęcia zostaną przekazane w formie elektronicznej.
9. Konkurs trwa od 16 września do 30 września 2014, a wyniki zostaną ogłoszone 1 października 2014.
10. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani administrowany przez Facebook oraz Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z organizacją Konkursu.

Komentarze