Sesja biznesowa / wizerunkowa – Warszawa

SESJE BIZNESOWE – portretowe indywidualne oraz sesje firmowe

Wykonujemy sesje biznesowe (portretowe), korporacyjne i wizerunkowe w siedzibie naszych Klientów jak i w plenerze – np. w otoczeniu biurowców. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby stron internetowych, do newsletterów, ulotek, CV, na portale społecznościowe (Linkedin, Goldenline).

W przypadku zlecenia realizowanego w Państwa siedzibie firmy, prosimy o przygotowanie pomieszczenia np. salki konferencyjnej aby móc zaaranżować studio fotograficzne. Cały niezbędny sprzęt oświetleniowy i inne niezbędne akcesoria, tła, etc., przywozimy oczywiście ze sobą.

Wszystkie wykonane podczas sesji zdjęcia poddawane są selekcji a później profesjonalnej postprodukcji. Wyboru finalnych ujęć do retuszu dokonują nasi Klienci. W zależności od ilości fotografowanych osób, opracowanie zdjęć zajmuje od 1 do kilku dni roboczych.

Gotowe zdjęcia przekazujemy Klientowi w postaci linku do serwera internetowego. Pojedyncze zdjęcia wysyłamy również e-mailem.

 

Rezerwacja terminu sesji fotograficznej

W celu uzgodnienia i zarezerwowania terminu sesji, prosimy wysłać e-mail – parzuchowscy@gmail.com lub zadzwonić: 881-635-588

 

Komentarze