sesja brzuszkowa – Sylwia i Karol

Sesja brzuszkowa Sylwi i Karola.

Kobieta przy nadziei ma w sobie coś niezwykłego, pięknego… na naszych fotografiach staramy się to ukazać… Przyszła mama pod sercem nosi największy skarb i szczęście jakie człowiek może otrzymać od losu, to wyjątkowy czas, dlatego warto go uwiecznić na zdjęciach. Zapraszamy wszystkie mamy przy nadziei na sesję brzuszkową. Może odbyć się ona w plenerze jak również u Was w domu. Serdecznie pozdrawiamy naszych modeli i ich szczęście – Kornelię, która jest już na świecie.

sesja z brzuszkiem_parzuchowscy_fotograf_slidersesja z brzuszkiem_parzuchowscy_fotograf_5sesja z brzuszkiem_parzuchowscy_fotograf_2sesja z brzuszkiem_parzuchowscy_fotograf_3 sesja z brzuszkiem_parzuchowscy_fotograf_4

sesja z brzuszkiem_parzuchowscy_fotograf_1

Polub nas na Facebooku!

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również posiadać w swoim albumie rodzinnym zdjęcia z sesji brzuszkowej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnej, rodzinnej sesji fotograficznej w plenerze bądź w Waszym domu. Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze