sesja brzuszkowa – Sylwia i Grzegorz

Sesja brzuszkowa Sylwi i Grzesia.

Tydzień  temu mieliśmy przyjemność spotkać się kolejny raz  z przesympatyczną parą Sylwią i Grzegorzem oraz ich młodszą córeczką Malinką. Oczekują narodzin córeczki i postanowili uwiecznić ten wyjątkowy czas na zdjęciach.

Dziękujemy za pomoc przy realizacji sesji Koło Gospodyń Wiejskich Lesznowola

parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_2parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_5parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_11parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_3parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_12parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_6parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_4parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_10parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_7parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_9parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_1parzuchowscy_fotograf_sesja brzuszkowa_8

 

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również posiadać w swoim albumie rodzinnym zdjęcia z sesji brzuszkowej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnej, rodzinnej sesji fotograficznej w plenerze bądź w Waszym domu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze