SESJA FOTOGRAFICZNA DO KARTY MENU

Sesja kulinarna dla Bao Bao Yummy Vietnam w Warszawie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, jakie wykonaliśmy dla restauracji wietnamskiej polecamy również miejsce – nie tylko ładnie wyglądają potrawy ale również super smakują 🙂 Bao Bao

Jeśli prowadzisz restaurację lub małą gastronomię to potrzebujesz profesjonalnych zdjęć żywności. Wykonujemy zdjęcia żywności, napojów, deserów. Przykładamy dużą uwagę do kompozycji i doboru produktów. Posiadamy mobilne studio fleshowe, które pozwala na realizację zleceń u klienta, blisko zaplecza kuchennego, co ma ogromny wpływ na atrakcyjny wygląd potraw.

Fotografia żywności jest jednym z niszowych rodzajów fotografii, co nie znaczy, że mniej potrzebnym. Zainteresowanie fotografią żywności wzrasta, co jest skutkiem coraz większej świadomości restauratorów. Zdjęcia dań, napojów, deserów wykorzystywane są w kartach menu, na stronach interenetowych obiektów gastronomicznych, na plakatach i ulotkach reklamowych. Wszystkie te działania mają służyć przyciągnięciu klienta, zachęcenia go do skorzystania z usług naszego lokalu.

Profesjonalne zdjęcia wnętrza to wizytówka każdego lokalu. Fotografią zajmujemy się od wielu lat, a nasze doświadczenie przekładamy na jakość pracy. Jeśli potrzebujesz wykonać na swoją stronę www fotografie, zaproś nas do współpracy. Wykonujemy profesjonalne biznesowe sesje fotograficzne w plenerze bądź studio. Więcej informacji  – zapraszamy do kontaktu.

Komentarze