SESJA FOTOGRAFICZNA NA WIECZORZE PANIEŃSKIM

Sesja fotograficzna podczas wieczoru panieńskiego 

Świadkowa wraz z przyjaciółkami zafundowały Pannie Młodej na wieczór panieński sesję fotograficzną jako atrakację i wstęp do całej zabawy. Sesja odbyła się w Pałacyku w Jabłonnej. Taka forma prezentu dla przyszłej Panny Młodej to świetny pomysł i pamiątka na całe życie.

Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni na zdjęciach Twój szalony wieczór panieński badź Twojej przyjaciółki? Dobrze trafiłaś! Realizujemy odważne i niekonwencjonalne sesje portretowe podczas wieczoru panieńskiego. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_1 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_2 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_3 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_4 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_5 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_6 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_7 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_8 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_9 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_10 atrakcje na wieczor panienski_warszawa_fotograf_sesja na wieczorze panienskim_konkursy_parzuchowscy.com_sesja fotograficzna na wieczorze panienskim_piaseczno_11

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również zoorganizować na wieczorze panieńskim taką atrakcje, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z wieczoru panieńskiego / kawalerskiego. Zapraszamy do kontaktu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze