SESJA FOTOGRAFICZNA PODCZAS WIECZORU PANIEŃSKIEGO

Sesja fotograficzna z wieczoru panieńskiego 

wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_18wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_1 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_2 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_3 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_4 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_5 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_6 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_7 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_9 wieczor panienski_fotograf na wieczor_zdjecia_sesja na panienskim_fotografie_warszawa i okolice_10

Świadkowa wraz z przyjaciółkami zafundowały Kasi na wieczór panieński sesję fotograficzną jako atrakację i wstęp do całej zabawy. Sesja odbyła się na warszawskiej Starówce. Taka forma prezentu dla przyszłej Panny Młodej to świetny pomysł i pamiątka na całe życie.

Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni na zdjęciach Twój szalony wieczór panieński badź Twojej przyjaciółki? Dobrze trafiłaś! Realizujemy odważne i niekonwencjonalne sesje portretowe podczas wieczoru panieńskiego. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również zoorganizować na wieczorze panieńskim taką atrakcje, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnego reportażu z wieczoru panieńskiego / kawalerskiego. Zapraszamy do kontaktu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze