sesja na roczek – Hania

Sesja niemowlęca z okazji pierwszych urodzin Hani.

Niebawem Hania skończy roczek, to właśnie z tej okazji rodzice chcieli abyśmy wykonali pamiątkowe fotografie. Serdecznie pozdrawiamy mała modelkę oraz rodziców.

slider_sesja fotograficzna na roczek_prezent na roczek_pierwsze urodziny dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_1sesja fotograficzna na roczek_prezent na roczek_pierwsze urodziny dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_1a sesja fotograficzna na roczek_prezent na roczek_pierwsze urodziny dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_1 dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_2 dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_3 dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_3a dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_4 dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_5 dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_6 dziecka_pomysł na prezent_warszawa_fotograf_7

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również posiadać w swoim albumie rodzinnym zdjęcia z sesji niemowlęcej / sesji noworodkowej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnej, rodzinnej sesji fotograficznej w plenerze bądź w Waszym domu. Zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze