sesja na roczek – Helenka

Sesja niemowlęca z okazji pierwszych urodzin Helenki.

Z rodziną Helenki spotykamy się już po raz trzeci. To cudowne widzieć jak zmieniają się dzieci, jak rosną. Pierwsza sesja odbyła się gdy Helenka była jeszcze w brzuszku u mamy, kolejnym razem sfotografowaliśmy Ją jak już pojawiła się na świecie. A dziś serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć, które powstały z okazji pierwszego roczku. Niesamowita zabawa podczas sesji cake smash. Piękny tort i przede wszystkie przepyszny, to dzieło cukierników z Restauracji Różana w Warszawie.

Jeśli podobają się Wam nasze fotografie i chcielibyście również posiadać w swoim albumie rodzinnym zdjęcia upamiętniające roczek Waszego dziecka, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej w plenerze bądź w Waszym domu. Pierwszy roczek dziecka to wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Sesja zdjęciowa (cake smash) jest doskonałym prezentem, może być podarowana od cioci, wujka, dziadków, chrzestych. Zapraszamy do kontaktu.

tort_Helenki

dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_3dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_2 dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_4 dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_5 dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_6 dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_7 dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_8 tort na roczek dla dziewczynki_sesja na prezent_prezent na roczek_parzuchowscy.com_fotograf_1

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze