sesja narzeczeńska – Edyta i Mariusz

Sesja narzeczeńska Edyty i Mariusza.

Lubimy takie sesje, podczas których poznajemy, cudownych ludzi. Miło widzieć zakochanych, cieszymy się, że to właśnie my możemy uchwycić ich uczucia w naszych kadrach. Zapraszamy na Facebooka! 

Jeśli podobają się Wam nasze fotografie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy profesjonalne sesje narzeczeńskie. Takie zdjęcia mogą być dodatkiem do reportażu ślubnego bądź mogą posłużyć np do: albumów, przygotowanych jako prezent dla rodziców; udekorowania sali weselnej; przygotowanie prezentacji ze zdjęciami. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

5_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_145_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_075_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_02 5_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_065_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_08 5_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_09 5_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_10 5_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_135_fotograf_warszawa_sesje narzeczeńskie_15 Edyta i Mariusz_19 Edyta i Mariusz_27 Edyta i Mariusz_32 Edyta i Mariusz_33 Edyta i Mariusz_36 Edyta i Mariusz_45

podobają Ci się zdjęcia, zostaw nam komentarz 🙂

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze