sesja portretowa – Julia

Sesja portretowa Julci.

Niedawno mieliśmy przyjemność odwiedzić Maje i Julcię, dwie siostry, które cudownie pozowały nam przed obiektywem. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy Wam cudowną Julcię. 🙂 Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB (www.facebook.com/parzuchowscy).

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną sesję zdjęciową dla swojego dziecka, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy profesjonalne portretowe sesje fotograficzne w plenerze bądź studio. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_7sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_12sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_6 sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_8 sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_9 sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_10 sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_11 sesja fotograficzna dzieci_sesje dzieciece_portfolio do agencji_warszawa_fotograf_13

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze