sesja portretowa – Kamil

Sesja portretowa Kamila.

Kamil przyjechał do nas, aż z Częstochowy. Jest początkującym aktorem, chodź pewni jesteśmy, że będzie jeszcze o nim głośno. Jako model – rewelacyjnie się z nim pracowało. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana profesjonalną sesję zdjęciową – skontaktuj się z nami już dziś. Wykonujemy profesjonalne portretowe sesje fotograficzne w plenerze bądź studio. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_009warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_004warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_006 warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_003 warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_007warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_002 warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_001 warszawa_fotograf_parzuchowscy_fotografia_sesje portretowe_portfolio dla modeli_000

Komentarze