sesja portretowa – Karolina

Sesja portretowa Karoliny.

Przedstawiamy Wam Karolinę Pastuszak, która jest wybitną polską pisarką. Marzycielka i optymistka, dla której szklanka zawsze jest w połowie pełna. Sesja była realizowana na potrzeby nowej książki pod tytułem „Meksykańska miłość”.

Jeśli podobają się Tobie nasze zdjęcia i chciałabyś / chciałbyś zrobić samemu sobie prezent, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy profesjonalne portretowe sesje fotograficzne w plenerze bądź studio. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa008 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa009 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa010 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa011 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa012 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa013 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa014 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa015 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa016fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa005 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa006 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa007 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa004 fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa003fotografia portretowa_parzuchowscy_fotograf_warszawa017

Komentarze