sesja portretowa / sportowa – Łukasz

Sesja portretowa / sportowa Łukasza.

Łukasz jest autorem bloga o bieganiu i odżywianiu (www.runeat.pl), wykonane przez nas fotografie będą obrazowały wpisy na blogu i Fb. Serdecznie polecamy bloga Łukasza.

parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje008parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje006 parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje009 parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje010parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje005 parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje011parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje012parzuchowscy_fotograf_warszawa_sesja na bloga_sesje portretowe_sportowe sesje007

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną sesję zdjęciową – skontaktuj się z nami już dziś. Wykonujemy profesjonalne portretowe sesje fotograficzne w plenerze bądź studio. Więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Komentarze