sesja rodzinna – Agnieszka z rodziną

Sesja rodzinna Agnieszki z mężem i dziećmi.

Wakacyjny gorący dzień – plenerowa sesja rodzinna. Z rodzinną Agnieszki spotkaliśmy się w Zalesiu Dolnym pod Warszawą. Poniżej kilka ujęć z naszego spotkania. Było kolorowo i zabawnie, bo właśnie o to chodzi podczas sesji rodzinnych – to przede wszystkim wspaniała zabawa dla całej rodzinny. Zapraszamy do oglądania. 

stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_0stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_1 stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_1a stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_2 stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_3 stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_4 stylizowana sesje rodzinna_pomysł na sesje rodzinna_plener_parzuchowscy_fotograf_warszawa_5

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji rodzinnej. Zapraszamy do kontaktu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze