sesja rodzinna – Julita z Jackiem i Mają

Sesja rodzinna Julity z mężem i córeczką.

Wspominamy z Łukaszem czas kiedy córeczka Julity i Jacka, była jeszcze maleńka. Kiedy fotografowaliśmy jej Chrzest Święty… wydaje się, że było to wczoraj, a minęło już kilka lat. Życie się zmienia i właśnie to można „zatrzymać” na fotografiach. 

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście również skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji rodzinnej. Zapraszamy do kontaktu.

sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_001 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_002 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_003 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_004 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_005 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_006 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_007 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_008 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_009 sesje rodzinne_fotografia rodzinna piaseczno_zdjęcia rodzinne warszawa_pomysł na prezent_parzuchowscy_polecany fotograf_010

Serdecznie zapraszamy do komentowania wpisu.

zapytaj o wolny termin

tel.: 881-635-588
parzuchowscy@gmail.com

Komentarze