SESJA WIZERUNKOWA Dawida

SESJE BIZNESOWE – portretowe indywidualne oraz sesje firmowe

Wykonujemy sesje biznesowe (portretowe), korporacyjne i wizerunkowe w siedzibie naszych Klientów jak i w plenerze – np. w otoczeniu biurowców. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby stron internetowych, do newsletterów, ulotek, CV, na portale społecznościowe (Linkedin, Goldenline).

a poniżej kilka słów od Dawida

Zajmuję się rozmawianiem z ludźmi po angielsku. Pracuje z nimi nad ich umiejętnościami pracy z tym językiem, głownie do celów zawodowych, ale i również dla rozwoju osobistego. Nie jest to praca, którą planowałem wykonywać. Życie tak mnie pokierowało, i się z tego cieszę. 
Dzięki drodze, którą przeszedłem w życiu jak i w edukacji, zyskałem doświadczenie które pozwala mi pracować ludźmi, którzy osiągają duży sukces zawodowy, ale i osobisty. Używając nauki języka jako narzędzia do rozwoju osobistego udało mi się stworzyć podejście do kursanta, które go motywuje tak, jak nauczyciele powinni byli to robić kiedyś, ale z różnych przyczyn im się nie udało.
Po 3 latach tej pracy doszedłem do wniosku że to czas założyć własną firmę, i realizować swoje wizje rozwoju siebie i moich klientów. Powstała myśl o 'Dave’s Methods’, krótkiej, chwytliwej nazwie. Stąd narodziło się zapotrzebowanie na moją pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową, którą Parzuchowscy zrealizowali pierwszorzędnie. 
Wielkie podziękowania do Was,
Dawid

Komentarze