Sesja na prezent – BONY podarunkowe / karty upominkowe / vouchery na sesję

Chcesz sprawić bliskiej osobie wspaniałą niespodziankę? Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Profesjonalna sesja u fotografa to bardzo oryginalny i wyjątkowy prezent, który sprawdzi się na każdą okazję i dla osoby w każdym wieku.

Podaruj w prezencie BON UPOMINKOWY na niezapomnianą sesję zdjęciową. Okazji może być wiele. Znajomi spodziewają się dzidziusia? Wybierasz się na Chrzest Święty? Zostałeś zaproszony na roczek słodkiego Szkraba? Znajomy/znajoma obchodzą niebawem urodziny? Jesteś zaproszony na I Komunię Świętą? Podaruj osobie bliskiej Twojemu sercu zaproszenie na sesję ciążową, dziecięcą, rodzinną bądź portretową.

bony podarunkowe / karty upominkowe / vouchery na sesję – taki prezent możesz u nas zamówić

Fotografie będą cieszyć oko przez długie lata i przywoływać piękne wspomnienia.

w_bon na sesje fotograficzna_sesja w prezencie_sesja na prezent

 Jak zamówić i zrealizować bon:

– skontaktuj się z nami w celu wyboru sesji i uzgodnienia ceny (wyboru pakietu), wartość vouchera to wartość wybranego pakietu zgodnie z aktualną ofertą dostępną na stronie www.parzuchowscy.com w zakładce OFERTA
– prześlij imię i nazwisko obdarowanej osoby,
– bon na sesję może być przesłany pocztą, wręczony osobiście lub wysłany w wersji elektronicznej,
– osoba obdarowana kontaktuje się z nami w celu ustalenia terminu sesji.

W celu uzyskania informacji, zakupu bonu prosimy o kontakt.

Bon podarunkowy na sesję fotograficzną ma ważność 4 miesięcy, data ważności jest umieszczona na bonie.  Rezerwacja terminu musi nastąpić minimum dwa tygodnie przed planowaną datą sesji a maksymalnie dwa tygodnie przed upływem ważności bonu. Istnieje możliwość przedłużenia bonu za dodatkową opłatą.

Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi. Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę. Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo. Nie ma możliwości jego podziału.

W przypadku wyboru większej ilości ujęć, niż obejmuje wykupiony w prezencie pakiet, Klient (Obdarowany) sam płaci za każde dodatkowe ponad pakietowe ujęcie (15zł/szt.). Płatność za dodatkowe ujęcia regulowana jest przelewem na konto fotografa po wyborze ujęć z internetowej galerii zdjęć.

Miejsce sesji w przypadku pakietów plenerowych proponujemy naszym Klientom (Obdarowanym). Sesje w prezencie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00

vouchery fotograficzne / bony podarunkowe / karty upominkowe / vouchery na sesję / vouchery dla pracowników / bony upominkowe / karty podarunkowe / voucher fotograficzny / voucher na sesję zdjęciową / bon na prezent / bon na sesję / sesja fotograficzna w prezencie /  elektroniczny bon na prezent / sesja w prezencie