O sesjach

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – która zatrzyma najpiękniejsze chwile

Nowoczesna fotografia ślubna, jaką Państwu oferujemy charakteryzuje się dynamicznym i wyjątkowym  podejściem do każdego ślubu, tak jak każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Realizowane przez nas reportaże zawsze uobecniają emocje oraz najważniejsze momenty ceremonii i wesela.

Zdjęcia ślubne wykonywane podczas sesji plenerowych zawsze dopasowujemy do Waszych upodobań i preferencji. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą a portfolio autorskie spełnia Wasze oczekiwania zapraszamy do kontaktu z nami.

Zdjęcia ślubne wykonane przeze nas, to gwarancja że z radością będziecie wielokrotnie przeżywać najważniejszy moment w swoim życiu.

W dniu Waszego ślubu będziemy towarzyszyć Państwu od rana aż do późnych godzin nocnych. Dwóch profesjonalnych fotografów zatrzyma w kadrze najwspanialsze i najciekawsze momenty przygotowań, ceremonii ślubnej oraz wesela i stworzy niepowtarzalna pamiątkę na całe życie.

Nasza stała obecność u boku Młodej Pary, doświadczenie i najwyższej klasy sprzęt to gwarancja wykonania najlepszych fotografii.

SESJE BRZUSZKOWE – dla tych, którzy cenią niezapomniany czas i piękne chwile

Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów z życia każdej kobiety, pełen zmian, które warto uwiecznić. Sesję ciążową albo inaczej mówiąc brzuszkową najlepiej wykonać między końcem 7 a 9 miesiącem. Wtedy brzuszek jest najbardziej okazały. Sesja ciążowa to nie tylko brzuch, ale i emocje.

SESJE NOWORODKOWE – maleństwo zmienia się szybko i bezpowrotnie

Celem fotografii noworodkowej jest uchwycenie tej krótkiej i ulotnej chwili, gdy maleństwo wyglądem i zachowaniem przypomina o cudzie, jakim było przyjście jego na świat.

SESJE DZIECIĘCE – pierwszy uśmiech, pierwszy uścisk dłoni, każdy kolejny dzień życia dziecka

Każdy z nas chętnie sięga po zdjęcia z dzieciństwa, ocalenie od zapomnienia tego najwspanialszego, pełnego beztroski, szczęścia i nieustannego zachwytu czasu, to skarb dla każdego rodzica i wspaniały prezent dla dziecka. Nie ważne ile Twoje dziecko ma miesięcy, lat. Zwykły dzień a może wielka uroczystość… Każda chwila jest warta uwiecznienia Oferujemy Państwu kreatywną i profesjonalną fotografie dziecięcą / noworodkową.

SESJE RODZINNE – studyjne bądź plenerowe to fantastyczna pamiątka

Zapraszamy na rodzinne sesje zdjęciowe studyjne, w plenerze, w Państwa domu lub w miejscu uroczystości. Sesje rodzinne to wspaniała pamiątka, zdjęcia można oprawić, wkleić do albumu aby pozostały na zawsze i cieszyły oko. Można je również użyć do wykonania prezentów dla dziadków, rodziców, cioć i wujków. W ofercie mamy również kartki okolicznościowe, które są przykładowym uzupełnieniem sesji.

Zdjęcia rodzinne są pełne emocji i uczuć. Dlatego powstają piękne prawdziwe ujęcia. Ponadto jak często macie okazję być wszyscy razem na jednym zdjęciu – zazwyczaj brakuje jednego z Was.

SESJE NARZECZEŃSKIE – zdjęcia które wzbogacą Wasze rodzinne archiwum

Sesja narzeczeńska jest idealnym sposobem na oswojenie się zarówno z aparatami jak i z nami, pomaga rozładować stres i napięcie związane z przygotowaniami ślubnymi. Jest też niezwykle ważna dla nas ponieważ daje nam szansę na poznanie Waszych temperamentów, oczekiwań, pomysłów i pragnień. Zazwyczaj staramy się organizować tego typu sesje w plenerze, na co najmniej 2-3 miesiące przed planowanym terminem ślubu. Zdjęcia można następnie wykorzystać w produkcji zaproszeń, czy też jako pamiątkowy upominek dla rodziców.

SESJE PORTRETOWE / BIZNESOWE – studyjne / plenerowe

Sesje fotograficzne skierowane zarówno do osób zawodowo zajmujących się modelingiem, jak i do tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Ponadto, wykonujemy zdjęcia artystów (aktorów, tancerzy, muzyków, pisarzy) oraz wszystkim, którzy marzą o pięknych zdjęciach.

Sesja biznesowa może odbyć się w plenerze bądź możemy dla Państwa wykonać zdjęcia studyjne.

CHRZEST ŚWIĘTY – pamiątkowa fotografia reportażowa

Jesteśmy z dzieckiem, rodzicami i rodzicami chrzestnymi przez cały czas trwania uroczystości, aby utrwalić na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty Chrztu Świętego od przygotowań po uroczyste przyjęcie. Wspaniałym uzupełnieniem zdjęć z chrztu jest plener, czyli zdjęcia pozowane dziecka wraz z rodzicami i rodzicami chrzestnymi wykonywany np. w parku.

KOMUNIA ŚWIĘTA – pamiątkowa fotografia reportażowa

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka oraz całej jego rodziny. Jak co roku w maju, przychodzi okres Komunii Świętych. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji terminów. Biały tydzień to tylko kilka dni. Fotografujemy przygotowania, ceremonie w Kościele, przyjęcie oraz w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość sesji plenerowych.

UROCZYSTOŚCI RODZINNE – fotoreportaż np. z przyjęcia urodzinowe, imieninowe, świętowanie narodzin dziecka, jubileuszy, zaręczyn…

Organizują Państwo przyjęcie? Potrzebują Państwo fotografa, który uwieczni ten piękny dla Państwa Dziecka dzień? Jeśli są Państwo zainteresowani sesją z okazji urodzin – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

OFERTA DLA FIRM – profesjonalna fotografia

Wykonujemy profesjonalne fotografie do zilustrowania, np. kalendarzy, ulotek, folderów, katalogów, stron www. Podejmujemy również wykonanie fotoreportażu, takich jak: eventy, imprezy firmowe, otwarcie nowych firm, wydarzenia sportowe, fotografie z szkoleń i konferencji, koncerty, festyny, festiwale, spektakle teatralne, pokazy mody, wystawy i inne.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Koszt usługi zależą od ilości zdjęć, przeznaczenia, czasu pracy.