OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą posiadać profesjonalne fotografie oraz piękną pamiątkę z najważniejszych chwil w życiu. Po ustaleniu terminu sesji omawiamy szczegółowy jej zakres oraz miejsce, w którym ma się odbyć. Zapraszam także do zakupu bonów prezentowych w postaci sesji fotograficznej – bony mają ważność pół roku od zakupu. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą warsztatów fotograficznych. Wszelkie informację o sesjach znajdziecie w tym miejscu

Zakres fotografii: fotografia narzeczeńska, fotografia ślubna (reportaż i plener ślubny), fotografia ciążowa, fotografia dziecięca (noworodkowa, niemowlęca oraz starszych dzieci), fotografia portretowa, fotografia rodzinna, fotografia okolicznościowa (chrzest, komunia, jubileusz), fotografia artystyczna akty, fotografia produktowa (reklamowa), fotografia eventowa, fotografia biznesowa / korporacyjna, portfolio aktorskie.

Szybkie wybieranie, kliknij aby zobaczyć cennik:

cennik sesji fotograficznych_warszawacennik sesji fotograficznych_warszawa_pakiet_sesja roczkowacennik sesji fotograficznych_warszawa_chrzest_komunia_warszawa fotograf

wystawy_parzuchowscy_podroznicy

 

PLIKI GOTOWE WYSYŁAMY DO MIESIĄCA PO DOKONANIU WYBORU UJĘĆ DO RETUSZU. ODBIORCA MA 48 GODZIN NA POBRANIE GOTOWYCH ZDJĘĆ I POTWIERDZENIE ODEBRANIA PLIKÓW. PO UPŁYWIE TEGO CZASU  PLIKI KASUJĄ SIĘ Z SERWERA. PO UPŁYWIE 7 DNI OD WYSŁANIA ZDJĘĆ, PRZENOSIMY JE NA DYSKI ZEWNĘTRZE (NIE ODPOWIADAMY ZA ARCHIWIZACJĘ).

CENNIK

Fotografia ślubna (cennik składowy)
– przygotowania i błogosławieństwo do 2 h – 300 zł (przygotowania w domu)
– przygotowania i błogosławieństwo do 4 h – 500 zł (przygotowania u fryzjera, kosmetyczki)
– ceremonia ślubna oraz życzenia – 600 zł
– wesele 3h – 400 zł
– wesele do końca oczepin – 700 zł
– poprawiny do 4 h – 500 zł
– plener w dniu ślubu do 2 h – 400 zł
– plener innego dnia (1-2 lokalizacje) do 3 h – 600 zł
– plener innego dnia (3-4 lokalizacje) do 6 h- 1000 zł

Promocje stałe – fotografia ślubna

śluby  w inne dni niż sobota (nie dotyczy świąt) – rabat 200 zł

Informację o wolnych terminach uzyskacie Państwo mailowo (parzuchowscy@gmail.com) oraz telefonicznie (tel.: 881-635-588)

Posiadamy upoważnienie z Kurii do fotografowania podczas liturgii.

Zaufali nam:

zestawienie-logotypow