OFERTA PODRÓŻNICZA / WSPÓŁPRACA

parzuchowscy_fotografia podroznicza

OFERTA

Serdecznie zapraszamy do współpracy, jesteśmy otwarci na różne propozycje.

WYSTAWY FOTOGRAFII PODRÓŻNICZEJ

Termin, długość oraz cena ekspozycji ustalana jest indywidualnie. Posiadamy obecnie trzy wydrukowane wystawy, gotowe do ekspozycji: „Portrety Indii”, „Oblicza Indonezji” oraz „Niezwyczajni Marokańczycy”. Każdy wydruk posiada z tyłu zaczep do przymocowania. Dostępność wystaw, zapytaj – parzuchowscy@gmail.com.

TEKSTY I RECENZJE

Jesteśmy otwarci na pisanie artykułów sponsorowanych i tekstów zamieszczonych na naszych blogu jak również na Państwa stronie czy mediach drukowanych. Współpracowaliśmy już ze sklepami i firmami turystycznymi, fotograficznymi. Pisaliśmy recenzje o produktach, testowaliśmy.

POKAZY SLAJDÓW PODRÓŻNICZYCH

Oferujemy multimedialne prezentacje fotografii podróżniczej. (dla firm, szkół, urzędów, instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych). W trakcie spotkania za pomocą zdjęć oraz podkładu z orientalną muzyką, przenosimy publiczność do odległych zakątków kuli ziemnskiej, które warto odwiedzić. Slajdowiska to opowieści o dalekich podróżach przeplatane ciekawostkami oraz naszymi wspomnieniami. Termin, miejsce oraz długość slajdowiska dostosujemy do Państwa oczekiwań.

ARTYKUŁY I PUBLIKACJE  

Tematyka oraz ilość znaków ustalana jest indywdualnie. Wszystkie dostępne na blogu teksty i zdjęcia możemy udostępnić na wcześniej uzgodnionych warunkach.

SPRZEDAŻ FOTOGRAFII

Wszystkie prezentowane na naszej stronie fotografie podróżnicze są na sprzedaż. Oferty cenowe ustalane są indywidualnie. W celu otrzymania wyceny prosimy o podanie planowanego zakresu wykorzystania danego zdjęcia, podając: rodzaj nośnika, nazwę publikacji, nakład, wymiary. Zdjęcia mogą Państwo wykorzystać np. do firmowego kalendarza, artykułu, książki, do powieszenia na ścianie.

Kwota w wycenie oznacza cenę za jednorazowe wykorzystanie zdjęcia do publikacji na danym polu eksploatacji w określonym czasie i na określonym obszarze geograficznym. Ponowne wykorzystanie zdjęcia wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty. Możliwe jest również określenie jednej opłaty za wielokrotne wykorzystanie tego samego zdjęcia. Licencjobiorca zobowiązany jest do podpisywania publikowanych zdjęć.

WSPÓŁPRACA Z HOTELAMI, RESTAURACJAMI

Chętnie nawiążemy współpracę z hotelami, restauracjami. W zamian za zaproszenie napiszemy rezenzje, próbki naszych tekstów w zakładce PUBLIKACJE / MEDIA.

SPONSORZY

Gdyby chcieli Państwo zostać sponsorem naszych wypraw bądź wystaw zapraszamy do kontaktu.

ZAUFALI NAM:

zaufali nam