O NAS

Fotografia to zawód i pasja, która nas łączy

Pracujemy razem, co gwarantuje uchwycenie najważniejszych dla Państwa chwil z różnej perspektywy. Dwóch fotografów to dwa różne punkty widzenia – dzięki temu, że pracujemy we dwójkę fotografie, które wykonujemy są wyjątkowe. Rejestrujemy wydarzenia, zatrzymujemy chwile okiem kobiety i mężczyzny. Pracujemy na różnych obiektywach o różnej ogniskowej, co da Państwu dwa inne zdjęcia z tej samej chwili.

Dbamy o bezpieczeństwo wykonanych zdjęć – fotografie wykonujemy jednocześnie na dwóch kartach pamięci, pliki źródłowe oraz gotowe materiały przechowujemy w trzech kopiach (z czego jedna z nich jest poza domem). Cały czas szlifujemy nasz warsztat, udoskonalamy nasze umiejętności. Pracujemy na profesjonalnych lustrzankach marki NIKON oraz jasnych obiektywach, które zapewniają wysoką jakość obrazu. Wielu z naszych Klientów to obecnie nasi znajomi, przyjaciele. Naszym celem jest satysfakcja z otrzymanych kompleksowo od nas usług. Tutaj możecie przeczytać część naszych referencji.

Drodzy Młodzi…

…gdy ucichnie weselna muzyka, gdy wypalą się już świece na weselnych stołach, ulotne magiczne chwile najważniejszego w Waszym życiu dniu zatrzyma fotografia. To właśnie dlatego wybranie odpowiedniego fotografa to jedna z najważniejszych decyzji w czasie weselnych przygotowań. Ślubne zdjęcia to bowiem najważniejsza i tak naprawdę jedyna, poza obrączkami, pamiątka tego niezwykłego wydarzenia. Fotografia ślubna to bardzo odpowiedzialna profesja. Mamy świadomość, że przecież żadnej z chwil nie da się powtórzyć. Tutaj nie można wykonać „dubla”. Tylko raz będziecie składać przysięgę, tylko raz obsypią Was ryżem na szczęście i tylko raz zatańczycie pierwszy weselny taniec. Dlatego właśnie weselny fotograf musi być osobą skoncentrowaną i doświadczoną. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszym portfolio. Jeżeli uznają Państwo, iż nasza filozofia fotografowania jest zbieżna z Państwa oczekiwaniami i potrzebami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli podoba Ci się nasz blog, zostaw proszę komentarz, zalajkuj stronę, udostępnij linka znajomym.

Zaufali nam:

zestawienie-logotypow